Koszyk

Koparki łańcuchowe do ciągników rolniczych

Zajmujesz się instalacją kabli, rur nawadniających czy drenowaniem? Zapewne więc wiesz jak ważny jest idealny wykop do Twojej pracy. Zapewnią Ci to nasze koparki łańcuchowe, których możesz używać także z ciągnikami rolniczymi.

Koparki AFT to sprzęt ceniony w całej Europie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów maszyny są niezwykle wytrzymałe i imponująco wydajne – pozwalają na wykonanie nawet 200 m wykopu o głębokości 1,6m w godzinę. To wszystko, w połączeniu z łatwą obsługą i prostym montażem, zjednało sympatię przede wszystkim Belgów i Holendrów, dla których odpowiednie drenowanie jest gwarancją sukcesu w rolnictwie.

Nierówny teren nie stanowi dla koparek żadnej przeszkody. Głębokość kopania regulowana jest za pomocą siłownika hydraulicznego. Opcjonalnie można również zastosować innowacyjny niwelator laserowy, który automatycznie reguluje głębokość wykopu. Dużą zaletą jest tempo ich pracy – wykopy liniowe wykonywane są nieporównywalnie szybciej, niż w przypadku koparek tradycyjnych. Co więcej, wyposażenie dodatkowe takie jak podajnik rur pozwala na jednoczesne kopanie i układanie kabli oraz systemów drenażowych.

Łańcuchy wyposażone są w kilka rodzajów zębów, co pozwala na odpowiednie dostosowanie ich do różnych warunków gruntowych. W wersji standardowej urobek wyrzucany jest na boki po obu stronach wykopu za pomocą podwójnego ślimaka. Możliwe jest również zamontowanie taśmociągu odprowadzającego urobek na przyczepę. Rozwiązanie to szczególnie sprawdza się przy pracach na obiektach sportowych, gdzie istotne jest zachowanie porządku podczas pracy. W odróżnieniu od standardowych koparek, które zbrylają ziemię, urobek pozostawiony przez koparki jest rozdrobniony. Znacznie ułatwia to zasypanie wykopanego rowu.

Co zyskujesz wybierając koparkę łańcuchową?

  • W odróżnieniu od zwykłej łyżki wykonywanie wykopu liniowego koparką łańcuchową jest znacznie szybsze, bardziej precyzyjne i jednocześnie umożliwia zachowanie porządku podczas pracy.
  • Urobek może być odprowadzany taśmociągiem bezpośrednio na przyczepę.
  • Usprawnienie pracy
  • Wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania, precyzję wykopu i cenny czas!
KOPARKI ŁAŃCUCHOWE

No Comment

0

Sorry, the comment form is closed at this time.