Koszyk

Blog

Leguan 135neo

135 NEO to najnowszy model z rodziny podnośników koszowych Leguan, który został oparty nanowej opatentowanej teleskopowej konstrukcji wysięgnika. NEO reprezentuje nową generację samobieżnych platform roboczych, która łączy łatwość obsługi, duże obciążenie robocze i niezawodną technologię.

135 NEO to pierwszy podnośnik Leguan sterowany za pomocą  joysticka, co pozwala wykonywać wiele ruchów wysięgnikiem jednocześnie, z użyciem tylko jednej ręki.
Wraz z 135 NEO Leguan wprowadza również nowe genialne funkcje: funkcję home, która przesuwa wysięgniki do pozycji transportowej autonomicznie oraz automatyczne poziomowanie, dzięki czemu ustawienie platformy jest szybkie i łatwe, nawet na pochyłych powierzchniach. Te przyjazne dla użytkownika funkcje z pewnością przyciągną nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Podnośnik koszowy jest standardowo wyposażony w wiele funkcji, takich jak m.in.: dolny panel sterujący i elektryczne opuszczanie awaryjne. Dzięki opcjonalnym funkcjom możesz dodać wiele innych pomocnych narzędzi, aby ulepszyć platformę, takich jak na przykład: światła robocze LED lub podwozie gąsienicowe.
Opatentowana konstrukcja wysięgnika
135 NEO to pierwszy model podnośników Leguan, w którym zastosowano funkcję home. Wysięgnik jest solidny i wytrzymały, co pozwala na duże obciążenie platformy: 250 kg dla bocznego wysięgu 6,6 metra oraz 120 kg przy wysięgu 7,1 m. Maksymalna wysokość robocza wynosi 13,4 m. Legan 135 NEO waży tylko 1630 kg, co czyni go najlżejszym w swojej klasie wagowej.
Lekki i wąski
Kluczowymi cechami przy projektowaniu 135 NEO było lekkie i wąskie podwozie ułatwiające transport i pracę w trudno dostępnych, wąskich pomieszczeniach. Podnośnik ma tylko 0,89 metra szerokości (przy zdjętym koszu roboczym) i 1,93 metra wysokości, dzięki czemu mieści się w drzwiach. Platformę roboczą można szybko zdemontować bez użycia narzędzi, a jej demontaż i zamocowanie zajmuje tylko kilka minut. Istnieje również specjalnie zaprojektowana przyczepa do 135 NEO. Łączna waga to 2000 kg, więc można ją holować z większością samochodów dostawczych i osobowych. Platforma może być również obsługiwana bezpośrednio z przyczepy, co pozwala na szybkie przemieszczenie się między miejscami pracy.
Działanie silnika elektrycznego i spalinowego
135 NEO jest standardowo wyposażony w silnik benzynowy Honda, z automatyczną regulacją obrotów i kontrolą ssania zaprojektowaną przez Leguan, który można szybko i łatwo uruchomić za pomocą jednego przycisku.
Leguan 135 NEO również napędzany jest silnikiem elektrycznym (230 V/16 A lub 110 V/32 A). Napęd elektryczny sprawia, że ​​podnośnik jest bezemisyjny i wyjątkowo cichy, w związku z czym może być z powodzeniem używany do pracy wewnątrz i na zewnątrz. Wszystkie funkcje podnoszenia (teleskop, obrót, unoszenie) i hydrauliczne stabilizatory wysięgnika są dostępne zarówno dla silników spalinowych, jak i elektrycznych.

No Comment

0

Sorry, the comment form is closed at this time.