Koszyk

Mulczery TMC CANCELA® do koparek i ciągników rolniczych już w Polsce

Firma TMC Cancela to hiszpańskie przedsiębiorstwo z siedziba w La Corunie. Zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn budowlanych przeznaczonych do leśnictwa i rolnictwa. W tym roku nawiązaliśmy współpracę z TMC Cancela, dzięki czemu ich produkty już teraz można zakupić na polskim rynku.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy najwyższej jakości mulczery do różnej wielkości maszyn: od skidsterów i mini-ładowarek, po duże, 25-tonowe maszyny. Oferujemy:

  • Mulczery leśne
  • Kosiarki rotacyjne typu Rokosad
  • Mulczery do montowania na ramieniu koparki
  • Mulczery do skidsterów

Mulczery leśne przeznaczone są do oczyszczania terenów z zarośli, krzaków i małych drzew. Znajdują zastosowanie przy wszelakich pracach leśnych, a także przy oczyszczaniu rowów, terenów wzdłuż dróg i torów. Z powodzeniem radzą sobie także na zboczach gór, przy budowie stoków narciarskich, a także wszędzie tam, gdzie istotną rolę odgrywa nachylenie terenu. Rozdrabniacze doskonale spisują się przy oczyszczaniu terenu po karczowaniu, usuwaniu drobnych gałęzi i pielęgnacji terenów zielonych.

Kosiarki rotacyjne typu Rokosad doskonale spisują się przy oczyszczaniu terenu po karczowaniu, usuwaniu drobnych gałęzi i pielęgnacji terenów zielonych. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii mulczer są w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Mulczery firmy Cancela przeznaczone są także do montowania na ramieniu koparki. Dzięki temu możliwe staje się pracowanie w trudno dostępnych miejscach, jak rowy, brzegi i zbocza, a także oczyszczania terenów na zboczach gór i przygotowaniu stoków. Rozdrabniacze doskonale spisują się przy oczyszczaniu terenu po karczowaniu, usuwaniu drobnych gałęzi i pielęgnacji terenów zielonych.

Mulczery do skidsterów zostały tak zaprojektowane, aby łączyć w sobie lekkość i wytrzymałość. Ich wszechstronność pozwala wykonywać zarówno drobne prace czyszcząco-konserwacyjne, jak i gałęzie i pnie pozostałe po karczowaniu terenów.

No Comment

0

Sorry, the comment form is closed at this time.