DIGGA, DINOLIFT, LEGUAN

Tydzień z ENERGETAB i eRobocze SHOW

Wrzesień to dla nas bardzo intensywny miesiąc! Dużo pracy, wyjazdów i targów, w których bierzemy udział.

Od 13 do 15 września byliśmy w Bielsku-Białej na 35. Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB, z których wyruszyliśmy prosto na eRobocze SHOW do Straszęcina k. Dębicy.

ENERGETAB to największe w Polsce międzynarodowe targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla przemysłu energetycznego, zarówno konwencjonalnego, jak i opartego na odnawialnych źródłach energii. To idealne miejsce do prezentacji najnowszych osiągnięć przemysłu elektrotechnicznego, a także okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych oraz promocji i budowy wizerunku firmy.

Targom zawsze towarzyszą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców. Jest to doskonałe miejsce dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

W tym roku podczas tych targów zaprezentowaliśmy podnośniki koszowe Leguan i Dinolift oraz sprzęt Digga.

Po trzech intensywnych dniach targów ENERGETAB ruszyliśmy w kierunku Straszęcina koło Dębicy, gdzie odbywały się Regionalne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW. Były to drugie z tegorocznej edycji eRobocze SHOW – czyli największych targów sprzętu budowlanego w Polsce! Tym razem pogoda nam dopisała, dobre humory i goście również!