Jesteśmy wyłącznym importerem marki KRPAN® w Polsce

KRPAN POLSKA TO MY

KRPAN to słoweńskie przedsiębiorstwo, które od 1977 roku zajmuje się produkcją wciągarek leśnych. Ponad 35-letnie doświadczenie w tej dziedzinie oraz status jednego z największych na świecie producentów maszyn leśnych są gwarancją niezwykłej jakości, trwałości i niezawodności. Obok głównego produktu marki – wciągarek leśnych – w asortymencie pojawiły się również hydrauliczne łuparki do drewna, skrzynie ładunkowe do traktorów, piły tarczowe z taśmami, pakowarki czy chwytaki do drewna. Nowością w ofercie są przyczepy leśne z żurawiem oraz piło-łuparki.

BEZPIECZEŃSTWO

Solidna krata bezpieczeństwa na wypadek zerwania liny.
Specjalny uchwyt na siekiery.

WOM

Opatentowana przekładnia redukcyjna przy modelach: 4,5SER, 5,5 ER i 7,5E. Umożliwiająca wolniejsze wciąganie.
Uchwyt na piłę motorową.
FLAGOWY PRODUKT
WCIĄGARKI LEŚNE
Wciągarki Krpan składają się z podzespołów wielu znanych firm –  posiadają linę stalową niemieckiego producenta Taurus, łańcuch napędowy Japońskiej marki Tsubaki czy zawleczki austriackiego producenta Rubig. Maszyny są malowane proszkowo fasadową farbą austriackiego firmy Tiger.
CHWYTAKI
ZRYWKOWE
Chwytaki do pni to niezbędne narzędzia przy transporcie, załadunku i rozładunku drewna. W ofercie posiadamy aż 5 modeli chwytaków do drewna!
PIŁO-ŁUPARKI
Piło-łuparka Krpan CS 420, która występuję również w wersji PRO,  przyspiesza i ujednolica proces produkcji drewna kominkowego – w pierwszej kolejności prowadnica tnie drzewo, a następnie łupie je na mniejsze kawałki, dzięki podajnikowi taśmowemu praca odbywa się niemal bez wysiłku.
ŁUPARKI DO PNI
Łuparki do drewna serii CV Horizontal to obsługiwane obiema rękami maszyny, zaprojektowane zgodnie z normami bezpieczeństwa UE. Dostępne z wałkiem odbioru mocy (WOM), napędem elektrycznym lub kombinowanym o sile rozłupywania od 13 do 25 t. 
PRZYCZEPY LEŚNE Z ŻURAWIEM
Posiadają dwururową konstrukcję podwozia o zwiększonej wytrzymałości na skręcanie oraz opatentowane hydraulicznie przesuwane podwozie ze zmianą środka ciężkości. Przy pustej przyczepie lub nawet przy maksymalnym obciążeniu podczas transportu środek ciężkości i ciężar ładunku na przyczepie można regulować, dzięki czemu obciążenie ciągnika jest zoptymalizowane.

REALIZACJE

BLOG