DIGGA, NEWS

DIGGA NA TARGACH BAUMA 2016 W MONACHIUM

O tym, że do tych targów każdy wystawca przygotowuje się wyjątkowo starannie, powszechnie wiadomo. Nie tylko dlatego, że odbywają się raz na cztery lata. Bauma to przede wszystkim największe targi budownictwa na świecie. Czy istnieje więc lepsza okazja dla firm produkujących maszyny budowlane do zaprezentowania swojej oferty? Według nas – nie. Dlatego swoje stoisko DIGGA zaplanowaliśmy z najwyższą dbałością. Targowym gościom przedstawiliśmy nie tylko absolutne nowości w ofercie, ale także nasze bestsellery – produkty cieszące się uznaniem klientów od lat.

BAUMA 2016 Digga W naszej ofercie można znaleźć zarówno małe wiertnice wykorzystywane przy zakładaniu ogrodzeń czy montażu słupów, jak i większe, świetnie sprawdzające się przy odwiertach pod fundamenty ekranów dźwiękoszczelnych, montażu słupów trakcji tramwajowej czy kolejowej. Wybrane modele różnej wielkości wiertnic dumnie reprezentowały naszą markę podczas targowych dni.

Pośród produktów DIGGA nie mogło zabraknąć także nowości – na targach pierwszy raz DIGGA pokazała najnowszy komplet zębów do świdrów. Podczas produkcji tych akcesoriów wymiennych zastosowaliśmy innowacyjną technologię, dzięki której każdy odwiert jest wykonany precyzyjnie i szybko.

DIGGA to również producent koparek łańcuchowych – urządzeń niezastąpionych podczas kopania rowów. Wśród poszukiwaczy wytrzymałego sprzętu szczególne zainteresowanie wzbudziła nowoczesna koparka łańcuchowa BIGFOOT 900 – model wyposażony w kilkustopniową regulację stałej głębokości kopania w płozie oraz ślimak jednostronnie układający urobek. Model ten wyróżnia się kompaktowym planetarnym układem napędowym DIGGA oraz regulowaną płozą, pozwalającą na uzyskanie stałej głębokości rowu.

Targi Bauma to nie tylko świetna okazja do promocji naszych produktów. To przede wszystkim szansa na bezpośredni kontakt z profesjonalistami z całego świata. Jak zawsze, rzesze zadowolonych klientów inspiruje nas do jeszcze cięższej pracy nad ulepszaniem naszych maszyn. Niestety, na następne tak inspirujące spotkanie będziemy musieli poczekać aż trzy lata! Zatem, do zobaczenia na Baumie 2019!