Odkryj gamę kruszarek, chwytaków i nożyc przeznaczonych do prac wyburzeniowych.

CMB Polska

Projekt jest sercem produkcji CMB . To tu ożywają maszyny, bazując na wieloletnim doświadczeniu. Ciągły i stały dialog z klientami w celu dostosowania produktów jeszcze bardziej zwiększył wszechstronność CMB, która obecnie może zagwarantować bezpieczne i certyfikowane maszyny . Każda faza projektowania obejmuje różne działy produkcyjne, w przegubowym procesie ukierunkowanym na uzyskanie maszyn, które są bezpieczne, ergonomiczne, wydajne i łatwe w użyciu dla tych, którzy będą musieli je obsługiwać. Materiały użyte we wszystkich urządzeniach zaprojektowanych przez CMB to specjalne stale szwedzkiego pochodzenia : po prostu najwyższej jakości.

MOC

Zęby odlane ze specjalnego stopu metali.

MOCOWANIE

Bardzo szybkie podłączenie narzędzia maszyny roboczej.

ZAWIAS

Nowoczesna konstrukcja odporna na przeciążenia.

HYDRAULIKA

Ukryte siłowniki to zmniejszenie ryzyka uszkodzenia.
SERIA FH
SZCZĘGI DO WYBIRZANIA

Rozdrabniacz obrotowy FH jest idealnym narzędziem w wielu sytuacjach roboczych, zarówno do rozbiórki z powietrza, jak i do recyklingu materiału na ziemi. Szybki, kompaktowy i wytrzymały sprawia, że ​​ten sprzęt jest właściwym wyborem dla wielu klientów.

  • Solidna rama ze stali Hardox 450
  • Wymienne zęby
  • Zawór prędkości
  • Wysoka siła zacisku
  • Ciągły obrót hydrauliczny o 360°
  • Odwrócony cylinder zamontowany

NOŻYCE
WYBURZENIOWE

Szeroka gama dedykowanych maszyn pomaga w kontrolowanych operacjach wyburzeniowych: osprzęt do koparek, taki jak chwytaki do kruszenia lub sortowania, obrotowe nożyce do stali oraz rozdrabniacze wielozestawowe interweniują podczas operacji, zapewniając skuteczny i solidny wkład.

NOŻYCE
DO RECYKLINGU
Po wyburzeniu pojawia się nowy problem, wielkości… góry gruzu. Materiał obojętny, który należy sortować i usuwać, potencjalnie niebezpieczny dla środowiska i zdrowia ludzi. Odpady specjalne, które wiążą się z nowymi kosztami transportu, przetwarzania i unieszkodliwiania.
NOŻYCE
DO DRZEW I KRZEWÓW
Osprzęt leśny, który uzupełnia gamę CMB, został zaprojektowany specjalnie do ścinania i cięcia drzew, wyrywania pniaków z dużymi korzeniami i przenoszenia kłód w celu oczyszczenia gruntu. Oto więc nożyce do wylesiania, chwytaki do kłód, łuparki do drewna i nożyce do pniaków.

DO POBRANIA

BLOG