System pionowania wiertła

Dzięki obręczy led możesz w łatwy sposób kontrolować wiercenie pod kątem prostym.

5 LAT GWARANCJI

Tylko my dajemy 5 lat gwarancji na napędy Digga Premium Drive

MOCOWANIE

Posiadamy mocowania do każdej maszyny.

WIERTŁA

Bogata oferta wierteł o różnych średnicach, długościach oraz do odpowiedniej gleby. Jesteśmy przekonani że znajdziesz coś dla siebie.
DIGGA
SYSTEM HALO JUŻ W POLSCE
System HALO został opracowany przez Diggę w 2016 roku, przeszedł szereg testów i modyfikacji, aby 5 lat później wejść na rynek jako pełnowartościowy, niezawodny i nowatorski produkt. HALO rewolucjonizuje sposób wiercenia, czyniąc go prostszym, efektywniejszym i szybszym.

DIGGA POLSKA TO MY

Jako wyłączny importer produktów marki Digga jesteśmy zobowiązani do najwyższych standardów obsługi Klienta – zarówno na etapie doradztwa, jak i finalizacji i obsługi posprzedażowej.
connect

Mocowanie

Mocowanie jest niezbędne do prawidłowej instalacji wiertnicy na koparce. Zwykle dopasowywane do każdej maszyny indywidualnie – w ofercie, jak i na stanie magazynowym posiadamy wiele modeli zawiesi dostosowanych do standardowych maszyn budowlanych.

eaton

KONSTRUKCJA

Wszystkie elementy wytwarzane są z wielką precyzją z najwyższej klasy stalowych stopów, specjalnie opracowanych na potrzeby przemysłu robót ziemnych. Nowoczesny design pozwolił zmniejszyć średnicę napędów i jednocześnie zwiększyć głębokość wiercenia bez konieczności stosowania dodatkowych przedłużek.

PRODUKTY DIGGA
NAPĘDY
  • 3e
    NAPĘDY
  • WIERTŁA
  • MOCOWANIA

Napęd DIGGA PD3

11857,20  z VAT 9640,00  bez VAT

Napęd DIGGA PD15 HALO

28880,40  z VAT 23480,00  bez VAT

Napęd DIGGA PD10

17736,60  z VAT 14420,00  bez VAT
NAPĘDY DIGGA PREMIUM Napędy Premium Drives (PD) są zoptymalizowane pod kątem wagi maszyny, co zapewnia ich dokładniejszy wybór.   CECHY: Kompaktowa przekładnia

Napęd DIGGA PD15

27244,50  z VAT 22150,00  bez VAT
NAPĘDY DIGGA PREMIUM Napędy Premium Drives (PD) są zoptymalizowane pod kątem wagi maszyny, co zapewnia ich dokładniejszy wybór. CECHY: Kompaktowa przekładnia Digga

Napęd wiertniczy DIGGA PD25

45362,40  z VAT 36880,00  bez VAT

BLOG